Collection: Products
-
Apple- Idared - crisp, tart apple that stores very well
- Regular price
- from $5.99
- Sale price
- from $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple- Jonagold - “Large and juicy apple”
- Regular price
- from $5.99
- Sale price
- from $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple- Jonagold- 1/4 bushel - SPECIAL of the week - medium to small apples
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple-Mutsu *Sale on a great apple!
- Regular price
- from $5.99
- Sale price
- from $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - #2 imperfect - Huge savings!!!!
- Regular price
- from $2.49
- Sale price
- from $2.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Enterprise “hard, crisp fresh flavour”
- Regular price
- from $5.99
- Sale price
- from $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Mixed Baskets! For those who like a variety!
- Regular price
- from $4.99
- Sale price
- from $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Asparagus
- Regular price
- $5.50
- Sale price
- $5.50
- Regular price
-
$4.99 - Unit price
- per
Sold out -
Bee pollen - 250 grams
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beefsteak local jumbo greenhouse tomatoes
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cabbage - white
- Regular price
- from $3.50
- Sale price
- from $3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carrots
- Regular price
- $3.29
- Sale price
- $3.29
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon flavoured honey
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Eggs - Free range eggs - Dozen *FARM PICKUP ONLY*
- Regular price
- from $3.99
- Sale price
- from $3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Frozen Blackberries
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Frozen Raspberries
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 5
- Next page